Cykl Kolba w praktyce szkoleń twardych - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

TYTUŁ: Cykl Kolba w praktyce szkoleń twardych

Szkolenie prowadzi:

Beata Jakubowska - założyciel i główny koordynator Klubu Trenerów Biznesu. Freelancer - trener, doradca, badacz społeczny, kierownik projektów, instruktor off-roadowy. Z psją łączy światy humanistyczny i techniczny zarówno w praktyce jak i w edukacji.

OPIS: Cykl Kolba jest najpopularniejszych i niezwykle efektywną formą uczenia ludzi dorosłych. Szkolenia twarde, techniczne koncertujące się na tym aby uczestnicy zapamiętali oraz nauczyli się stosować konkretne umiejętności są z jednej strony jednymi z najbardziej pożądanych, z drugiej często są trudne i nudne dla osób, które nie są pasjonatami określonego tematu. Wdrożenie systemu IT, techniczne aspekty marketingu sieciowego, księgowość i finanse dla nie-finansistów ale również techniczne elementy zarządzania takie jak harmonogramowanie i budżetowanie - mogą stać się przystępne, efektywne i przyjemne nawet dla wolnomyślicieli i urodzonych humanistów. Pod warunkiem, że edukacja przebiegnie w sposób przyjazny dla naszej pamięci i sposobu przyjmowania nowych informacji.
Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił samodzielnie zaplanować, a następnie przeprowadzić szkolenie z oparciu o ramy cyklu. Dzięki temu podniesie zarówno efektywność jak i atrakcyjność prowadzonych szkoleń.
    
Szkolenie przeznaczone jest dla ekspertów dziedzin twardych, co oznacza, że przykłady i zadania, które pojawią się w czasie warsztatu będą dotyczyły tego rodzaju edukacji.

DLA KOGO? Dla szkoleniowców uczących umiejętności twardych, takich jak IT, finanse, harmonogramy, BHP, itp. którzy nie stosują lub chcą stosować bardziej świadomie Cykl Kolba na swoich szkoleniach.

TERMIN: 23.09.2017
 
LICZBA DNI: 1 (8h)

LOKALIZACJA: Warszawa

CENA: Trenerzy niezwiązani z Klubem - 350zł, Sympatycy Klubu i Członkowie grupy TTT – 300zł, Klubowicze – 250zł.

CENA OBEJMUJE: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o uczestnictwie, dwie przerwy kawowe.
Zgłoś się:Klubowiczów
Sympatyków Klubu
Grupy TTT
Do żadnej z tych grup

 mailing
 Facebook
 Google+
 Linkedin
 znajomy
 inne
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego