Czym zajmuje się Klub? - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie

Swego czasu próbowaliśmy spisać coś w rodzaju statusu. Dokument, w którym byłoby czarno na białym wyłuszczone, co robimy i kto jest od czego. Okazało się, że nasza specjalność to raczej chwytanie okazji niż trzymanie się ustalonych reguł. Ilość zmian i różnorodność działań szybko przerosła naszą wyobraźnię. Mimo wszystko udało się ustalić kilka punktów programu:

- Trenerskie Warsztaty Klubowe. Odbywają się co 2-3 miesiące, w sumie 6 Warsztatów rocznie. Zawsze jest to sobota od godziny 9.30 do 17.00, chociaż chyba nigdy nie udało nam się rozstać punktualnie. Terminy ustalane są na rok z góry po wcześniejszych konsultacjach z Klubowiczami. Rekrutacja na Warsztaty odbywa się zgodnie ze stałym schematem. Miesiąc przed terminem zaproszenie otrzymują Klubowicze, jeśli zostaną miejsca, zaproszenie przesyłane jest do Sympatyków Klubu, Jeśli zdarzy się, że zostanie jeszcze jakieś miejsce, informacja o Warsztacie publikowana jest na FB, google +, czasemi Goldenline. W ramach Warsztatu realizowowane są 3-4 rózne tematy.
- Propozycje pracy i współpracy. Firmy/organizacje szkoleniowe jak i te, które szukają trenerów do realizacji szkoleń wewnętrznych przesyłają nam pytania. Tak jak w przypadku Warsztatów, zaproszenia do podjęcia współpracy najpierw przesyłane są do Klubowiczów, jeśli nikt nie jest zainteresowany, w mailingu otrzymują je również Sympatycy.
- Klubowicze mogą proponować swoje tematy szkoleniowe do realizacji w formule otwartej. Klub zapewnia wsparcie rekrutacji oraz kwestii organizacyjnych. Szczegóły dotyczące programu, czasu trwania oraz wynagrodzenia dla trenera ustalane są w trybie roboczym.
- Autopromocja. Jeśli dostajemy informację, że ktoś z Klubu odniósł jakiś sukces, coś opublikował, otworzył własną firmę itp. informacje przesyłane są w klubowym newsletterze ale też publikowane na FB. Na tej stronie miejsce na takie informacje jest w zakładce Sylwetki.
- Zapraszamy do współpracy organizacje, których oferta może być interesująca dla Klubowiczów. W zamian za upublicznianie reklamy wydarzenia lub produktu, Klubowicze mogą korzystać z ofert specjalnych, które zwykle dotyczą niższej ceny.
- W Strefie Klubowicza między innymi zamieszczamy materiały do pobrania. Są to ćwiczenia, formatki, pomoce, fragmenty książek itp., które może pobrać i wykorzystać Klubowicz.
- Osoby, które potrzebują referencji mogą zdobyć je w ramach Klubu. Opcji jest kilka. Można przeprowadzić szkolenie w ramach Warsztatu Klubowego, referencje możliwe tylko, jeśli zajęcia trwają minimum jeden moduł szkoleniowy, tj. 1,5h zegarowej. Kolejna możliwość, to zaproponowanie realizacji szkolenia otwartego. Takie przedsięwzięcie jest wspierane przez Klub w ustalonych obszarach, np. rekrutacja, dostęp do sali, sprzętu, pomocy itd., itd.
- Klub wspiera integrację środowiska trenerskiego. Udostępniamy kontakty, ale i przestrzeń do lepszego poznania się i współpracy.

- Możesz znaleźć nas w sieci: Facebook, LinkedIn, Tweeter, Google+, YouTube, Instagram.

- Od września 2016r. prowadzimy również komercyjną działalność. Są to specjalistyczne szkolenia dla trenerów - program Uczymy Trenerów z Doświadczeniem.

KLUB TRENERÓW BIZNESU
tel. 601 64 11 17
mail: klub@klubtrenerowbiznesu.pl

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego