Warsztat odkrywania potencjału trenerskiego przy wykorzystaniu FRIS - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

TYTUŁ: FRIS - buduj na potencjałach

Szkolenie prowadzi:
Karina Klar-Świderska - Senior Trener, prakyk, specjalista od edukacji dorosłych. Absolwentka studiów trenerskich na kierunku: Trener rozwoju osobistego i zawodowego, absolwentka studiów MBA. Obecnie jako trener wewnętrzny w organizacji finansowej, prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, sprzedaży, szkolenia produkowe. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie.
OPIS:
Zapraszamy na coś więcej niż szkolenie, na kompleksową, trzyetapową podróż w świat relacji, potencjałów i ich wykorzystania:

1. Badanie FRIS - wypełnisz kwestionariusz, który pozwoli dookreślić w Tobie to co najsilniejsze, wyjątkowe i wyróżniające Ciebie.

2. Szkolenie grupowe - odbędzie się w formie dwóch modułów. Pierwszy pozwoli Ci poznać model FRIS i zrozumieć jego wykorzystanie i zrozumienie. Drugi moduł będzie skoncentrowany na wykorzystaniu posiadanych wyników FRIS na potrzeby własnego rozwoju, oraz pozwoli doświadczyć i zrozumieć osoby o odmiennym rysie pozwalając wypracować skuteczne sposoby nawiązyania relacji z nimi.

3. Konsultacje indywidualne - skoncentrowane na omówieniu indywidualnych wyników testów.

4. Raport indywidualny - otrzymasz go po szkoleniu. Dopełni i doprecyzuje on Twój styl poznawczy. Dookreśli role, w których sprawdzasz się najlepiej i zarazem z których czerpiesz największą satysfakcję

Na tym szkoleniu wiele doświadczysz, a wszystko w oparciu o licencjonowane narzędzie FRIS, które stanowi twardą podstawę do rozwoju miękkich predyspozycji.

Czym jest FRIS?
FRIS jest narzędziem rozwojowym, które określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania człowieka. Pokazuje, jak najpełniej wykorzystać naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.
Kwestionariusz FRIS został poddany pomiarom rzetelności i trafności na próbie badawczej N=1220 osób narodowości polskiej. Badania przeprowadzono w latach 2013-2015.
Co odróżnia FRIS od innych narzędzi rozwojowych?
Najbardziej popularne obecnie w Polsce narzędzia rozwojowe oparte są na interpretacjach typów psychologicznych zdefiniowanych przez Carla Gustava Junga. FRIS nie czerpie z teorii Junga, lecz z modeli i teorii z obszaru psychologii poznawczej.
FRIS to narzędzie polskie – stworzone i zweryfikowane przez polskich badaczy na podstawie odpowiedzi udzielonych przez polskich respondentów. Nie jest narzędziem tłumaczonym z innego języka i adaptowanym. Dzięki temu ma możliwość rozwijać się i dostosowywać do polskich realiów.

Poznaj i wzmocnij swój styl
Te preferencje, które wskazują, jak lubisz myśleć i działać, to style poznawcze. Style poznawcze mówią o tym, jak postrzegamy świat, jakich informacji poszukujemy, jakie dane są dla nas ważne, jak podejmujemy decyzje, jak rozwiązujemy problemy a także jakie są nasze zasoby?
Nazwa „style poznawcze” wzięła się z psychologii poznawczej, zajmującej się badaniem organizacji i funkcjonowania umysłu. W psychologii style poznawcze wpisuje się także w kategorię różnic indywidualnych – to znaczy, że różnimy się tym, jak spostrzegamy, myślimy czy jak się uczymy.
Na warsztacie:
- poznasz swoje mocne strony,  
- zachęcę Cię abyś wykorzystywał/a swoje naturalne predyspozycje w pracy trenerskiej, to one czynią Cię niepowtarzalną osobą,
- korzystając z potencjałów, zamiast pracować nad niedoskonałościami uzyskasz lepsze rezultaty, w krótszym czasie, a praca zacznie przynosić Ci więcej satysfakcji,
- odkryjesz jak inni postrzegają Twoje zachowania, co pozwoli Ci uzyskać lepszy kontakt i rozumienie osób, które szkolisz,
Otrzymasz swój indywidualny Raport FRIS, który mówi m.in. o roli, w której sprawdzasz się najlepiej i zarazem z której czerpiesz największą satysfakcję.

Fajnie pracować w sposób, który jest dla Ciebie naturalny i jednocześnie najbardziej wydajny.

DLA KOGO:
Proces jest przygotowany z myślą o osobach, które pracują z ludzmi przyjmując rolę edukatora:
- trenerzy, warsztatowcy
- menadzerowie dowolnego szczebla odpowiadający za wdrażanie pracowników
- pracownicy działów HR

TERTMIN:
8-14.11.2021 - testy FRIS
15.11.2021 (poniedziałek) 16:00-19:00 - szkolenie,
16-18.11.2021 - konsultacje indywidualne,
19.11.2021 (piątek) 15:00-17:00 - szkolenie

LOKALIZACJA: platforma https://meet.amtl.eu/b Każdy otrzyma link i hasło do logowania na platformie.

CENA: Osoby niezwiązane z Klubem - 700zł, Sympatycy Klubu i Członkowie grupy TTT – 600zł, Klubowicze – 500zł.

CENA OBEJMUJE: udział w indywidualnym badaniu FRIS, udział w warsztacie, indywidualny raport FRIS, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o uczestnictwie.
Zgłoś się:
Klubowiczów
Sympatyków Klubu
Grupy TTT
Do żadnej z tych grup

 mailing
 www klubu
 Facebook
 Linkedin
 znajomy
 inne
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego