Jak zostać Klubowiczem? - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

Jak zostać Klubowiczem?

Jeśli jesteś trenerem, osobą zainteresowaną rozwojem swoich kompetencji, szukasz inspiracji, interesuje Cię integracja ze środowiskiem trenerskim - zapraszamy do przyłączenia się do grona Braci Trenerskiej zrzeszonej w Klubie Trenerów Biznesu.
W naszej społeczności cenimy różnorodność. U nas psycholog uczący jak poprawnie się komunikować spotyka się z księgowym, który dysponuje wiedzą tajemną dotyczącą kont i prawa. Łączy nas chęć ciągłego doskonalenia się i wzajemnego inspirowania.

Zostań Klubowiczem!

Jak się zrzeszyć?
1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, kliknij tu: formularz
2. Wpłać składkę członkowską w wysokości 300zł na
konto: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. z o.o. 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu: Klub Trenerów, Imię i Nazwisko.

3. Po odnotowaniu wpłaty i odebraniu formularza otrzymasz maila z informacjami, hasłami, przypomnieniem możliwości oraz fakturą w wersji elektronicznej.


Uwaga: składka członkowska dla nowych Klubowiczów wynosi xxxzł, jest roczna, tj. wpłata odnotowana np. 08.11.2016 oznacza, że osoba należy do Klubu do 07.11.2017r. Po tym okresie przesyłamy przypomnienie dotyczące kontynuacji członkostwa.


Zapraszam Cię do grona Braci Trenerskiej

Dla Klubowiczów

Klub Trenerów Biznesu jest niezależną i niekomercyjną organizacją. Tworzymy przestrzeń do rozwoju, w jaki sposób wykorzystasz możliwości zależy od Ciebie.

WIEDZA
Trener to zawód szczególny. Wymaga zarówno wiedzy teoretycznej jak i praktycznego doświadczenia, ale to nadal za mało aby być dobrym trenerem. Ważna jest też forma. Czasem może nawet ważniejsza od branżowej wiedzy. Co z tego, że znasz wszystkie niuanse w swojej branży skoro nie potrafisz ich przekazać. Szkolenia, w dużej mierze ze względu na fundusze europejskie, stały się bardzo popularną formą kształcenia dorosłych. Dziś aby być skutecznym trenerem nie wystarczy mieć w miarę dobrą dykcję, opanowaną mowę ciała i składnie budować zdania. Potrzebujesz czegoś więcej.
Dzięki możliwościom, które stwarza Klub możesz:

 • udoskonalać swoje szkolenia tak aby były nowatorskie i zaskakujące w swojej formie,

 • odkrywać własny indywidualizm i pracować nad niedoskonałościami,

 • być na bieżąco z nowinkami w świecie szkoleń,

 • uzyskać poradę w trudnej sytuacji szkoleniowej,

 • a, gdy zabraknie Ci pomysłów skorzystać z inspiracji innych trenerów.

Jak?

 • Bierz czynny udział w Klubowych Warsztatch Trenerskich, jest ich 6 w ciągu roku, 3x na żywo zwykle w Warszawie 3x online (dla Klubowiczów udział jest nieodpłatny).
 • Korzystaj ze specjalistycznych szkoleń realizowanych przez Klub w programie Uczymy Trenerów z Doświadczeniem (Klubowicze zawsze mają zapewnione rabaty).
 • Korzystaj z materiałów zgromadzonych w Strefie Klubowicza.
 • Skorzystaj z koleżeńskiej superwizji zapraszając inne osoby z Klubu na swoje zajęcia lub inne wystąpienia.
 • Wyślij na adres klubowy opis trudnej sytuacji lub innego problemu aby uzyskać porady (możesz to zrobić anonimowo).
 • Czytaj cyklicznie przesyłane maile w których znajdziesz trenerskie ciekawostki i inspiracje.


PROMOCJA
Ludowa mądrość głosi: schowaj się, a nie znajdą Cię. Jeśli jesteś trenerem etatowym, związanym z jedną organizacją i nie planujesz zmiany, możliwości promocyjne nie będą dla Ciebie interesujące. Jeśli jednak samodzielnie zdobywasz zlecenia, możesz wykorzystać swoją obecność w Klubie aby:

 • dotrzeć do większej ilości klientów,

 • zwiększyć rozpoznawalność własnej osoby,

 • potwierdzić w oczach klientów swoje kompetencje,

 • skuteczniej rekrutować na szkolenia otwarte.

Jak?
Oczywiście samo wpisanie w CV faktu przynależności do organizacji branżowej jest atutem, ale można więcej. Prześlij informacje o sobie do umieszczenia w zakładce Sylwetki. Napisz artykuł lub inny tekst do opublikowania na klubowej stronie oraz fan pagach. Dziel się publicznie swoją wiedzą komentując pytania i artykuły w zakładce Wiedza i na Facebooku. Proponuj i prowadź panele na spotkaniach klubowych. Przesyłaj materiały dla innych klubowiczów, zawsze opatrzone będą Twoim nazwiskiem.

PRACA
Firmy i organizacje, a czasem osoby prywatne przesyłają na klubowy adres propozycje prowadzenia szkoleń. Jeśli termin jest pilny, a klient potrzebuje natychmiastowego kontaktu przekazuję bezpośrednio dane do osoby, która w informacjach o sobie podała odpowiedni zakres kompetencji. Wszyscy Klubowicze otrzymują maila z zaproszeniem do współpracy. Jeśli w ciągu 3-5 dni nikt nie odpowie, wiadomość przesyłana jest do Sympatyków, a następnie publikowana w internecie.

Jeśli Twoje szkolenia/warsztaty są dedykowane trenerom, możesz złosić realizację swojej propozycji w ramach programu Uczymy Trenerów z Doświadczeniem.
Jeśli zależy Ci na tym aby nie przeoczyć propozycji, podaj jako kontaktowy ten adres mail, który regularnie odbierasz.
Możesz też otrzymać zaproszenie do współpracy od innej osoby z Klubu. Rzadko zdarza się aby taka propozycja była przesyłana w mailingu. Najczęściej Klubowicz kontaktuje się bezpośrednio z osobą, którą chce zaprosić do współpracy. Oczywiście aby się z kimś chcieć skontaktować najpierw trzeba go poznać. Daj się poznać innym, patrz jak to zrobić powyżej.

GADŻETY
Korzystanie z gadżetów jest dobrowolne. Jeśli potrzebujesz czegoś z listy poniżej, skontaktuj się.

 • adresu mail na domenie klubtrenerowbiznesu.pl,

 • dostęp do formularza on-lin na potrzeby przeprowadzania badań potrzeb uczestników szkoleń oraz oceny szkolenia po jego zakończeniu,

 • stały rabat na cały asortyment skleu www.gadzetytrenera.pl,

 • dostęp do korzystania prywatnego jak i komercyjnego na własne potrzeby do platformy webinarowej: https://meet.amtl.eu/b (obowiązuje w okresie pandemii, gdy obostrzenia dot. organizacji szkoleń nie pozwalają na ich prowadzenie w salach),

 • oferty specjalne: tańsze wejściówki na szkolenia i eventy, preferencyjne warunki zakupu towarów i usług.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego