Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
L Spotkanie Trenerskie - 19 września 2020


Harmonogram:
09:30-10:00 – Czas na rozgoszczenie się tj. sprawdzenie łącza, mikrofonu i kamery, poznanie podstawowych funkcji, które będą potem potrzebne.
10:00-10:15 –
Dzień dobry! - kontrakt oraz zabawy rozpoznawczo, zapoznawcze.

10:15-11:45 - Jak się korzystnie rozwieść, nie tracąc szacunku do siebie i reszty świata? - Joanna Hetman-Krajewska

11:45-12:00 - przerwa

12:00-13:30 - Z sali do online -  jak przenieść procesy szkoleniowe i sprzedaż do Internetu - Joanna Dzik

13:30-13:50 - Przerwa na jedzenie

13:50-15:30 - Master Mind online - Beata Jakubowska

15:30-15:45 - Wirtualne uściski i podsumowania

Prowadzący:

Joanna Hetman-Krajewska – adwokat i radca prawny; magister prawa i amerykanistyki. Od 2003 r. prowadzi Kancelarię Prawniczą PATRIMONIUM w Warszawie, specjalizującą się w obsłudze prawnej w zakresie prawa własności intelektualnej (prawo autorskie, znaki towarowe, prawo konkurencji, prawo internetu, prawo reklamy). Autorka publikacji książkowych oraz wielu artykułów traktujących o aktualnych problemach prawnych, ukazujących się na łamach „Rzeczpospolitej”, „Biblioteki Analiz” i „Magazynu Literackiego Książki”. Od 2005 r. zajmuje się działalnością szkoleniową, prowadząc szkolenia i konferencje z zakresu prawa własności intelektualnej. Prowadziła szkolenia z zakresu prawa autorskiego dla takich podmiotów jak: TVP, WSiP, SGH, Politechnika Warszawska, Politechnika Łódzka, Politechnika Gdańska, PWN, Instytut Badań Literackich PAN, Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich. Inicjatorka i wykładowca na Studiach Podyplomowych „Edytorstwo i Rynek Książki” w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa w Warszawie. Ukończyła studia doktoranckie w Instytucie Nauk Prawnych PAN. Obecnie wykładowca prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Członek Komisji Prawa Autorskiego działającej przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego (trzecia kadencja). Kontakt: joannahetman@patrimonium.com.pl. Więcej: www.patrimonium.com.pl


Nazywam się Joanna Dzik i jestem evnet managerm. Od prawie 12 lat zajmuję się organizacją eventów, a od 6 lat robię to we własnej firmie.
Pomagam przedsiębiorczym osobom w organizacji ich własnych wydarzeń począwszy od planowania, tworzenia budżetu, tworzeniu strategii promocji i sprzedaży biletów, po przygotowania już w dniu eventu. Za sobą mam setki godzin spędzone na salach szkoleniowych (rocznie jestem zaangażowana w organizację od 60 do 400 eventów), setki godzin spędzone na opracowywaniem koncepcji wydarzeń i setki godzin spędzone nad rozwojem mojej własnej wiedzy z zakresu organizacji eventów i marketingu.
Moją misją w życiu i biznesie można najkrócej wyrazić: bądź szczęśliwa, bądź dumna. Mam nadzieję, że dzięki moim produktom w życiach moich klientek pojawi się więcej szczęścia i poczucia dumy, mam również nadzieję, że dzięki ich produktom w życiu ich klientów pojawi się również więcej szczęścia i dumy.  Wtedy i w moim życiu pojawi się więcej szczęścia i dumy z dobrze wykonanej pracy.
        
        

Beata Jakubowska - założycielka Klubu Trenerów Biznesu. Trener, doradca, badacz społeczny, kierownik projektów, przedsiębiorca. Współwłaścicielka sklepu dla trenerów Gadzety Trenera. Założycielka i instruktorka w Kobiecej szkoły 4x4.

Lokalizacja: Nie mam pojęcia gdzie swoją serwery, ale każdy kto się zapisze dostanie link do pokoju. Aby wziąć udział nie trzeba niczego instalować, wystarczy internet i jakaś przeglądarka. Możliwe też łączenie przez telefon z internetem. Ze względu na sprawność działania polecana przeglądarka Chrome.
Klub Trenerów Biznesu korzysta z platformy BBB i jest zadowolony: https://meet.amtl.eu/b

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie prośba o maila,
- Nie zapewniamy obiadu ;)
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Zapisz się:
Udział dla Klubowiczów jest nieodpłatny. Pozostałe osoby wpłacają na rzecz Klubu 70zł kosztów organizacyjnych.


Wpłać 70zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
Galeria i materiały
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego