Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
LI Spotkanie Trenerskie - 24 października 2020


Harmonogram:
09:30-10:00 – Czas na rozgoszczenie się tj. sprawdzenie łącza, mikrofonu i kamery, poznanie podstawowych funkcji, które będą potem potrzebne.
10:00-10:15 –
Dzień dobry! - kontrakt oraz zabawy rozpoznawczo, zapoznawcze.

10:15-11:15 - Testowanie trenerskiej apki - Agnieszka Wąsik i Mateusz Głodek

11:15-11:30 - przerwa

11:30-13:00 - Dyskretny urok automotywacji - Gabriela Gab

13:00-13:20 - Przerwa na jedzenie

13:20-15:00 - Archetypy w pracy trenera - Karina Klar-Świderska*

15:00-15:30 - Wirtualne uściski i podsumowania

*To, co się dzieje z kimś, kto treści dotąd nieświadome włącza do świadomości, jest wprost nie do opisania. Tego można tylko doświadczyć. C.G.JUNG Metafora i archetypy w wersji online! Zapraszam na wyjątkowy warsztat o naszej zbiorowej świadomości, o archetypach, historiach i baśniach, które towarzyszą nam nawet wtedy kiedy nie jesteśmy tego świadomi! Zapraszam w wyjątkową podróż do przeszłości, do historii, do tajemnicy…

Prowadzący:

dr Agnieszka Wąsik -  trener biznesu, wykładowca akademicki, coach,  lektor języka polskiego jako obcego. Specjalizuje się w szkoleniach z  nowych technologii, e-marketingu i kompetencji międzykulturowych.  Współpracowała z korporacjami międzynarodowymi, uniwersytetami i  placówkami dyplomatycznymi w Polsce, USA, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii  i na Węgrzech. Do niedawna prowadziła własną szkołę językową, w której  zarządzała zespołem rozproszonym i odpowiadała za wdrażanie e-learningu  i b-learningu. Obecnie współpracuje z branżą IT jako konsultant i  beta-tester narzędzi m.in do wideokonferencji, streamingu i zarządzania  projektami. Jest przedstawicielem ds. kupna na Polskę dla Landi  Szwajcaria z ramienia ASCENT Swiss Business Management. Dotychczas  przeszkoliła ludzi z ponad 60 krajów, zarówno na żywo, jak i online. Od  marca 2020 wspiera trenerów i inne pokrewne dusze w przejściu na pracę  zdalną w swojej grupie na Facebooku „Nowe technologie w pracy… każdego?”  (http://bit.ly/ntdlatrenera)

Mateusz Głodek — pół człowiek, pół informatyk. Pracuje jako QA engineer, czyli zajmuje się zapewnianiem jakości oprogramowania. Po pracy dzielnie znosi to, jak Wąsik każe mu robić aplikacje, platformy i strony internetowe. Lubi jednorożce.
        
        

Karina Klar-Świderska - Senior Trener, prakyk, specjalista od edukacji dorosłych. Absolwentka studiów trenerskich na kierunku: Trener rozwoju osobistego i zawodowego, absolwentka studiów MBA. Obecnie jako trener wewnętrzny w organizacji finansowej, prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, sprzedaży, szkolenia produkowe. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie.

    
Gabriela Gab - certyfikowany coach International Coaching Community (ICC). Trener biznesu i kompetencji miękkich. Absolwentka Podyplomowych Studiów Coachingowych (SWPS), Psychologii Biznesu dla Menedżerów (ALK), Podyplomowych Studiów Zarządzania Zakładami Opieki Zdrowotnej (SGH) i innych szkół trenerskich i coachingowych. Prowadzi indywidualne, grupowe i zespołowe sesje coachingowe. Wykładowca na Uczelni Łazarskiego, gdzie wspiera studentów zarządzania w stawaniu się lepszymi menedżerami i budowaniu efektywnych zespołów oraz przyszłych lekarzy w ogarnianiu rzeczywistości, emocji, stresu i podnoszeniu efektywności (naprawdę będziecie się chcieli u nich leczyć w przyszłości 😊). Autorka poradnika dla lekarzy „Jak motywować pacjentów”. Motto zawodowe „Docere, movere, delectare”. Prywatnie matka nastolatka i studenta, tancerka hula, amatorka żagli w szuwarach i na dużych żaglowcach oraz doskonale wytresowany personel dwóch kotów.


Lokalizacja: Nie mam pojęcia gdzie swoją serwery, ale każdy kto się zapisze dostanie link do pokoju. Aby wziąć udział nie trzeba niczego instalować, wystarczy internet i jakaś przeglądarka. Możliwe też łączenie przez telefon z internetem. Ze względu na sprawność działania polecana przeglądarka Chrome.
Klub Trenerów Biznesu korzysta z platformy BBB i jest zadowolony: https://meet.amtl.eu/b

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie prośba o maila,
- Nie zapewniamy obiadu ;)
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Zapisz się:
Udział dla Klubowiczów jest nieodpłatny. Pozostałe osoby wpłacają na rzecz Klubu 70zł kosztów organizacyjnych.


Wpłać 70zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
Galeria i materiały
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego