Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
LII Spotkanie Trenerskie - 12 grudnia 2020


Harmonogram:
09:30-10:00 – Czas na rozgoszczenie się tj. sprawdzenie łącza, mikrofonu i kamery, poznanie podstawowych funkcji, które będą potem potrzebne.
10:00-10:10 –
Dzień dobry! - kontrakt oraz zabawy rozpoznawczo, zapoznawcze.

10:10-12:40 - Operacja: Magia Świąt - Agnieszka Wąsik, Joanna Wąsik-Mystkowska, Mateusz Głodek

12:40-13:00 - przerwa na jedzenie

13:00-14:30 - Dociekania filozoficzne o środowisku - Maja Gawryołek-Osińska

14:30-14:40 - Przerwa

14:40-15:10 - Karty Synapsa - Agnieszka Woś

15:10-15:30 - Wirtualne uściski i podsumowania


Prowadzący:

dr Agnieszka Wąsik -  trener biznesu, wykładowca akademicki, coach,  lektor języka polskiego jako obcego. Specjalizuje się w szkoleniach z  nowych technologii, e-marketingu i kompetencji międzykulturowych.  Współpracowała z korporacjami międzynarodowymi, uniwersytetami i  placówkami dyplomatycznymi w Polsce, USA, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii  i na Węgrzech. Do niedawna prowadziła własną szkołę językową, w której  zarządzała zespołem rozproszonym i odpowiadała za wdrażanie e-learningu  i b-learningu. Obecnie współpracuje z branżą IT jako konsultant i  beta-tester narzędzi m.in do wideokonferencji, streamingu i zarządzania  projektami. Jest przedstawicielem ds. kupna na Polskę dla Landi  Szwajcaria z ramienia ASCENT Swiss Business Management. Dotychczas  przeszkoliła ludzi z ponad 60 krajów, zarówno na żywo, jak i online. Od  marca 2020 wspiera trenerów i inne pokrewne dusze w przejściu na pracę  zdalną w swojej grupie na Facebooku „Nowe technologie w pracy… każdego?”  (http://bit.ly/ntdlatrenera)

Mateusz Głodek — pół człowiek, pół informatyk. Pracuje jako QA engineer, czyli zajmuje się zapewnianiem jakości oprogramowania. Po pracy dzielnie znosi to, jak Wąsik każe mu robić aplikacje, platformy i strony internetowe. Lubi jednorożce.
        
        

Joanna Wąsik-Mystkowska - Zawodowo social media ninja (prawdziwą nazwę stanowiska mało kto potrafi powtórzyć). Prywatnie diy youtuberka, blogerka, wielbicielka jednorożców i lisów. Aspiruje do stworzenia prywatnej, domowej dżungli. Świąteczny świr.

Maja Gawryołek-Osińska – wiceprezeska Stowarzyszenia Strefa Wzrostu i specjalistka w Centrum Nauki Kopernik w programie Kampanie Edukacyjno-Informacyjne na rzecz upowszechnienia korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych (szanse i zagrożenia związane z rozwojem AI). Trenerka i koordynatorka projektów edukacyjnych. Absolwentka filozofii w specjalizacji filozofia nauki. Prowadzi warsztaty w zakresie efektywnego uczenia się, technik pamięci, retoryki, podstaw logicznego myślenia, filozofii twórczości oraz dydaktyki pracy metodą dociekań filozoficznych.

Agnieszka Woś - Coach, Trener. Absolwentka Wydziału Zarządzania UW.
Praktyk biznesu z 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży i marketingu w branży usług. Od 11 lat związana z branżą HR. Specjalizuje się w coachingu relacji, sprzedażowym oraz Art Coachingu. Współautorka szkoleń dla trenerów w zakresie pracy z metaforą i obrazem. Autorka kart coachingowych Synapsa. Prowadzi warsztaty z zakresu sprzedaży oraz rozwoju osobistego w oparciu o podejście coachingowe.

Więcej na stronie: www.synapsazone.pl

Lokalizacja: Nie mam pojęcia gdzie swoją serwery, ale każdy kto się zapisze dostanie link do pokoju. Aby wziąć udział nie trzeba niczego instalować, wystarczy internet i jakaś przeglądarka. Możliwe też łączenie przez telefon z internetem. Ze względu na sprawność działania polecana przeglądarka Chrome.
Klub Trenerów Biznesu korzysta z platformy BBB i jest zadowolony: https://meet.amtl.eu/b

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie prośba o maila,
- Nie zapewniamy obiadu ;)
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Zapisz się:
Udział dla Klubowiczów jest nieodpłatny. Pozostałe osoby wpłacają na rzecz Klubu 70zł kosztów organizacyjnych.


Wpłać 70zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
Galeria i materiały
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego