Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
LVII Spotkanie Trenerskie - 11 grudnia 2021


Harmonogram:
09:30-10:00 – Czas na rozgoszczenie się.
10:00-10:15 –
Dzień dobry! - kontrakt i techniczne co nieco.

10:15-13:30 - Świąteczny warsztat - Dorota Ostrożańska i Karina Klar-Świderska*

13:30-15:30 - Świąteczna biesiada**

15:30-16:00 - Podsumowania i pożegnania

* Zapraszamy Was na niezwykły, premierowy warsztat pracy z  Wartościami dla Trenera ale w bardzo świątecznym klimacie. To będzie  warsztat podczas, którego wymienimy się doświadczeniami w zakresie  zabawek i prezentów oraz wartości, które się za nimi kryją.  Każdy uczestnik przygotuje również swoją własną Żadanice na rok 2022  czyli Action Plan na Nowy Rok!

A co to jest Żądanica? I co będziemy robić?
Żądanice – zwane też Lalkami Stróżującymi i Obieriegami. Żądanice to lalki od zadań specjalnych,  strażniczki naszych marzeń i powierzonych im tajemnic w zakresie  rozwoju, odnalezienia pasji, intencji związanych z poprawą relacji dla  nas ważnych lub nawiązaniem nowych. Pomyśl, czegochcesz od Świata w  nadchodzącym Nowym 2022 roku „zażądać”��.
MOTANKA  to lalka z rodowodem z kultury ludowej wschodniej Słowiańszczyzny.  Powstaje z MIŁOŚCI, bo niezależnie od tego, czy mota się ją dla siebie  czy kogoś innego, towarzyszą temu intencje ochrony, miłości, zdrowia,  obfitości, spełniania pragnień i życia zgodnego z wyznawanym credo. W  ten sposób motana MOTANKA staje się symbolem wartości, które pragniemy  do życia przyciągnąć, wzmocnić,
utrwalić. Mota się ręcznie ze  skrawków szmatek, materiałów, niteczek, wstążek, tasiemek,  pamiątkowych, rodzinnych tkanin. Najlepiej własnych, takich, które mają  dla nas znaczenie, bo pochodzą z garderoby rodzinnej. Nie wolno  używać igieł i ostrych przedmiotów; tkaniny się owija, supełkuje,  zawiązuje zgodnie z rytuałem i symboliką MOTANIA. Każdy z elementów  kreacji MOTANKI ma znaczenie: głowa, jej nakrycie, korpus, spódnica,  włosy, ozdoby, świecidełka… Ale o tym więcej na warsztacie.
Z podań wiemy, że wyjątkowa słowiańska tradycja tworzenia magicznych lalek i obdarowywania nimi innych znana jest od stuleci.
Zwyczaj  przetrwał do dziś w Bułgarii, Rosji, Polsce, na Białorusi i Ukrainie.  Motaniu ludowemu często towarzyszyły śpiewy; głęboko wierzono, że  śpiewając ludowe pieśni nasyca się MOTANKĘ dobrą energią, płynącą z  tradycji i siły wieloletnich przekazów.


** Biesiada tradycyjnie zgodnie z zasadą, że każdy coś przynosi aby postawić na wspólny stół. Oczywiście jak zawsze podstawy będą, czyli napoje i drobne przekąski. Mamy do dyskozycji mikrofalówkę, lodówkę oraz naczynia różnej maści.


Prowadzący:

Dorota Ostrożańska - trenerka, mentorka, facylitatorka. Absolwentka UW, SGH, Szkoły Trenerów Metrum, Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii NVC®, od 28 lat związana z branżą sprzedaży. Finalistka wyróżniona w VI Edycji konkursu Polish National Sales Awards 2014 w kategorii Trener Sprzedaży. Specjalizuje się w tematyce tworzenia modeli biznesu i budowania strategii, zarządzania przez motywację i indywidualizację, przywództwa, komunikacji opartej na empatii NVC® i efektywnej sprzedaży. Diagnozuje osoby indywidualne i zespoły pod względem motywacji i kompetencji w oparciu o RMP® i RSMP®. Z dumą wyznaje koncepcję lifelong learning doskonaląc kompetencje. Poza przestrzenią zawodową fascynuje ją wiele zagadnień, m.in. archetypy, ich rodzaje i związki pomiędzy nimi, ich wpływ na kulturę i obyczaje. Jest autorką warsztatu „Motanki HERstoryczne”, łączącego etnografię i dziedzictwo kulturowe Podlasia z poszukiwaniem dziedzictwa przodkiń z linii żeńskiej. Opracowuje też i realizuje spacery HERstoryczne w hołdzie wyjątkowym Podlasiankom. Odkrywa historię (HERstorię) „Kobiecego Białegostoku” i przekazuje ją dalej.

    

Karina Klar-Świderska - Senior Trener, prakyk, specjalista od edukacji dorosłych. Absolwentka studiów trenerskich na kierunku: Trener rozwoju osobistego i zawodowego, absolwentka studiów MBA. Obecnie jako trener wewnętrzny w organizacji finansowej, prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, sprzedaży, szkolenia produkowe. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie.

    
Lokalizacja:
Warszawa, ul. Powązkowska 44c, budynek Irydion (do sali w swojej firmie zaprasza nas Karina Klar-Świderska)

Jak dojechać?
Komunikacją miejską - autobus 122, 180  przystanek Elbląska. Z Dworca Zachodniego autobus 103, z Centralnego  każdy tramwaj w stronę Arkadii i kierować się na cmentarz Powązki  Wojskowe.

Sala szkoleniowa mieści się na 3p. w  budynku Irydion, pod nr 44, główne wejście schodami lub parking z tyłu  budynku, wejście A, Biuro Santander Leasing
Dla rowerów: są miejsca rowerowe
Dla  samochodów: w sobotę miejsca parkingowe raczej wolne, jest parking  wewnętrzny i naprzeciwko stacji Orlen parking płatny strzeżony

Logistyczne  Info: proszę kierować się do głównego wejścia, windy są przy recepcji  głównej niestety trzeba poprosić recepcjonistkę żeby w windzie wybrała 3  pietro i aktywowała to kartą.

Do biura wystarczy zadzwonić, będziemy w pogotowiu.
Toalety i kuchnia są na miejscu.

Informacje organizacyjne:
- Na spotkanie zapraszamy osoby w pełni zaszczepione lub z badaniami nie starszymi niż 2 dni
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie prośba o maila,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.




Zapisy:


Wpłać 100zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego