Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
LVIII Spotkanie Trenerskie - 10 września 2022


Harmonogram:
09:30-10:00 – Czas na rozgoszczenie się.
10:00-10:15 –
Dzień dobry! - kontrakt i techniczne co nieco.

10:15-11:45 - Ekonomia behawioralna, czyli co? - Urszula Rudzka-Stankiewicz*

11:45-11:55 - Przerwa

11:55-12:55 - Silent Disco - Jak to działa? Co to ludziom robi? - Magdalena Czubaszek

12:55-13:40 - Przerwa obiadowa

13:40-14:10 - Sztuczna inteligencja dla prawdziwego trenera - studium przypadku - Maciej Czarniawski

14:10-14:20 - Przerwa

14:20-15:50 - Biznes4you, gra szkoleniowa - Barbara Sławińska

15:50-16:00 - Podsumowania i pożegnania

*Określenie ekonomia behawioralna zyskuje w obszarze szkoleń i rozwoju na  popularności. O co chodzi? Co może nam dać, jako trenerom? Na te  pytania spróbujemy wspólnie odpowiedzieć.

Prowadzący:

Urszula Rudzka-Stankiewicz - psycholog, praktyk grywalizacji i ekonomii behawioralnej, wspiera wdrażanie zmian w organizacjach, projektuje systemy motywacyjne i pomaga projektować angażujące produkty. Prowadzi własną firmę doradczą be/have design. Inicjator stworzenia sklepu internetowego z materiałami dla trenerów GadzetyTrenera.pl. Autor licznych publikacji. Prywatnie uwielbia balet, dobre wino i stawia właśnie pierwsze kroki w ogrodnictwie.

Magdalena Czubaszek-Nowaczyk - Trener i coach – opracowuję i realizuję  autorskie programy szkoleniowe  ukierunkowane na usprawnienie pracy zespołów. W swojej pracy skupiam się na rozwoju kompetencji z szeroko pojętej komunikacji, współpracy w zespole i zarządzania zespołami, Wspieram zmiany organizacyjne i procesowe. Wdrażam i ujednolicam standardy w organizacjach. W sierpniu 2018 uzyskałam międzynarodowy certyfikat Gallup® Certified Strengths Coach w Instytucie Gallupa w Londynie.

W swojej pracy opieram się na podejściu bazującym na mocnych stronach, a talenty według Instytutu Gallupa są jednym z narzędzi, które wykorzystuję. Mam doświadczenie managerskie i projektowe w międzynarodowym środowisku. W swoim dorobku mam ponad 2000 godzin przeprowadzonych warsztatów dla korporacji, firm rodzinnych, organizacji pozarządowych oraz dla trenerów i coachów .
www.linkedin.com/in/magdalenanowaczyk |+48 533 33 66 77 | czubaszek.strengths@gmail.com

Maciej Czarniawski - jest trenerem i konsultantem szkoleniowym, obecnie zajmuje się  organizacją szkoleń i rozwojem pracowników w Polsce i za granicą. Szczególną uwagę zwraca na to, aby NIE stosować szkoleń jako niewłaściwego zamiennika innych sposobów zwiększających efektywność czy motywację.

Nazywam się Barbara Sławińska i jestem ekspertką w nauczaniu i  przekazywaniu wiedzy długotrwałej poprzez autorską grę planszową, która  pomaga w prowadzeniu skutecznych, efektywnych jak i inspirujących  szkoleń, podnoszących kompetencje w zarządzaniu pracy z ludźmi, z  grupami i zespołami. Jako pedagog, trener technik pamięciowych i  przedsiębiorca z długoletnim doświadczeniem, w swojej autorskiej grze  zawarłam zdobytą wiedzę i doświadczenie z zakresu umiejętności miękkich  wykorzystywanych w celach biznesowych i zawodowych.


Lokalizacja:
Warszawa, gościmy w Smak Kariery przestrzeni należącej do Carrefour.
Zobaczcie: http://smakkariery.pl/centrum-smak-kariery/                  
Adres: Aleje Jerozolimskie 148   
Jeśli jedziesz autem wjazd od ul Włochowskiej. Duży, bezpłany parking do dyspozycji.    
Jeśli komunikacją miejską dobre są wszystkie autobusy które jadą do CH REDUTA. Ewentualnie dojazd, który poleca Karina  czyli  WKD i stacja REDUTA Ordona. Od stacji 5 minut  w stronę  CARREFOUR  dostawy
Szukamy napisu "Smak Kariery", łatwo znaleźć, dobrze oznaczone.

Organizcyjnie, dla przypomnienia
Klub to miejsce trenersich eksperymentów, poszukiwania własnej indywidualności, Klub to nie miejsce na porównywnie się, ocenianie ani wykazywanie.

Zapisy:


Jeśli należysz do Klubu nie ponosisz żadnych kosztów. Jeśli jesteś gościam, wpłać 100zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego