Projektowanie szkoleń dla zaawansowanych - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

TYTUŁ: Projektowanie szkoleń dla zaawansowanych

Szkolenie prowadzą:
Urszula Rudzka- Stankiewicz -  doświadczony menedżer projektów, trener i psycholog. Prowadzi zarówno duże projekty szkoleniowo – rozwojowe, jak i osobiście pracuje na sali szkoleniowej, jako trener i facylitator. Twórca metody wdrażania zmian procesów Espresso Workshops oraz schematu pracy moderacyjnej Meeting Facilitation Tool. Propagatorka grywalizacji w ujęciu Human Focused Design, stosowanej zarówno bez, jak i z wykorzystaniem nowoczesnej technologii (partner współpracujący platformy gamifikacyjnej Tribeware). Właścielka firmy doradczo-szkoleniowej FreshHR oraz sklepu internetowego z materiałami dla trenerów GadzetyTrenera.pl. Prywatnie mama dwójki maluchów, zakochana w kuchni włoskiej i tenisie ziemnym.

Beata Jakubowska - założyciel i główny koordynator Klubu Trenerów Biznesu. Freelancer - trener, doradca, badacz społeczny, kierownik projektów, instruktor off-roadowy. Z psją łączy światy humanistyczny i techniczny zarówno w praktyce jak i w edukacji.

OPIS: Każdy praktykujący trener potrafi zaprojektować szkolenie, zaplanować jego przebieg, dobrać ćwiczenia i inne rodzaje aktywności. Nie każdemu przychodzi to jednak z łatwością i radością. Zapraszamy Cię na szkolenie z umiejętności projektowania szkoleń, które różni się od programów szkół trenerskich dla przyszłych trenerów, ponieważ zakłada, że posiadasz już pewną wiedzę i doświadczenie.

    
Warsztat oparty jest na modelach, metodach i wynikach badań, między innymi: grywalizacyjny model motywacji do działania, cykl Kolba, struktury pamięci i mechanizmy wydobywania, zarządzanie zmianą, zarządzanie kryzysem, prawidłowości z dziedziny psychologii społecznej. Na szkoleniu, wspólnie, opierając się na proponowanych schematach, będziemy planować szkolenie, podczas którego dowiesz się jak:

  • zarządzać energią grupy tak, aby wystarczyło jej do końca dnia szkoleniowego;
  • stosować mechanizmy pobudzające zaangażowanie, dzięki którym treści przekazywane na szkoleniu zostaną lepiej zapamiętane przez uczestników;
  • dbać o możliwości percepcji uczestników, ponieważ, jak wiadomo, nieważne jest, ile powiesz, ważne, ile zostanie zapamiętane i wykorzystane;
  • no i zamiast ryby - wędka. Czyli zamiast pokazywać Ci kolejne niby-uniwersalne przykłady ćwiczeń, zadań i gier, nauczymy Cię je tworzyć. Tak, by były idealnie dopasowane do Twojego stylu trenerskiego oraz potrzeb uczestników.
  • pokażemy Ci punkty krytyczne, które mają największy wpływ na ocenę Twojego szkolenia i nauczymy Cię, jak je skutecznie wykorzystać.
  • dowiesz się, co zrobić, aby Twój świetnie zaplanowany warsztat był równie dobrze poprowadzony i wysoko oceniony przez uczestników.

Przede wszystkim jednak, chcemy zarazić Cię radością projektowania szkoleń, zaszywania w nich nieoczywistych technik i mechanik wpływu, które pomagają ludziom uczyć się z przyjemnością.

Na szkoleniu wiele rzeczy może wydawać się prostych do zastosowania. Później, gdy nadejdzie czas praktycznego wykorzystania, pojawiają się wątpliwości. Dlatego po tym szkoleniu, przez 2 miesiące zapraszamy Cię na konsultacje Twoich planów szkoleniowych.

DLA KOGO? Dla szkoleniowców, którzy chcą tworzyć własne, niepowtarzalne manuale

TERMIN: jeśli interesuje Cię udział w tym szkoleniu, zapisz się korzystając z formularza poniżej, powiadomimy Cię o terminie realizacji
 
LICZBA DNI: 2 (16h)

LOKALIZACJA: Warszawa

CENA: Trenerzy niezwiązani z Klubem - 850zł, Sympatycy Klubu i Członkowie grupy TTT – 790zł, Klubowicze – 700zł.

CENA OBEJMUJE: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o uczestnictwie, dwie przerwy kawowe dziennie, wsparcie wdrożeniowe po szkoleniu.
Zgłoś się:Klubowiczów
Sympatyków Klubu
Grupy TTT
Do żadnej z tych grup

 mailing
 Facebook
 Google+
 Linkedin
 znajomy
 inne
Zdjęcia
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego