V Spotkanie Klubowe - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia

V Spotkanie Klubowe - 15 grudnia 2012

Harmonogram

09.45-10.00
rejestracja uczestników J czyli czas na rozpłaszczenie się, zrobienie sobie kawy i przytwierdzenie identyfikatorów do osób itd.
10.00-12.00
gra symulacyjna zarządzanie ryzykiem Beata Jakubowska
12.00-12.30
prezentacja: fotografia biznesowa i nie tylko. Na pytanie: co zrobić aby dobrze wyglądać na zdjęciu, odpowiadać będzie doświadczony fotograf Katarzyna Jakubowska
12.30-13.00
przerwa na kanapki lub pizzę
13.00-15.00
sesja kreatywna pod hasłem Uczelnia Łazarskiego i Klub Trenerów Biznesu, pola i możliwości współpracy Aleksander Kisil
15.00-17.00 -  gra negocjacyjna + coaching operacyjny do pracy grupy
Waldemar Kamiński

Dla tych, którzy wybierają się po raz pierwszy adres:


FIRMA 2000 Sp. z o.o.
ul. Królowej Marysieńki 90
02-954 Warszawa

Udział w spotkaniu wymaga rejestracji on-line:
Nie wpisujcie firmy, rejestracja trwa wtedy krócej, a ja i tak wiem, kto jest kto
https://www.firma2000.pl/formularz/formularz.php

Relacja z VII spotkania Klubu

Przez cały czas spotkania, Pani Kasia robiła nam zdjęcia. Wszystkie fotografie tradycyjnie znajdą się w galerii naszej strony internetowej. Jeśli ktoś będzie chciał swoje zdjęcie w lepszej rozdzielczości prześlę indywidualnie na maila.

Warsztat z Aleksandrem Kisil był inspiracją dla wielu przemyśleń nie tylko dotyczących możliwości, ale również ograniczeń instytucjonalnych.

Waldek w ramach swojej gry, złapał mnie w pułatkę w pułapce. A potem mieliśmy długi spór na temat tego czymże właściwie jest coaching.

Okres naszego spotkania wypadł w momencie już prawie świątecznym, w związku z tym były prezenty, które wzrorem pamięci z podstawówki sami sobie przygotowaliśmy. Ja wylosowałam czerwone aniołki :)

Wszystkie podarunki miały wspólne parametry: wartość przedmiotu lub materiałów do jego wykonania do 5zł. Prezent mussiał być opakowany w gazety tak aby nie można było zgadnąć zawartości i jednocześnie aby nie różnił się od innych. Wszystkie prezenty zostały wrzucone do worka i było losownie. Nikt nie zgłosił, że wyciągnął swój własny. Szkoda tylko, że czas tak szybko zleciał i trochę w pośpiechu przeprowadziliśmy owe losowanie.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego