Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XLII Spotkanie Trenerskie - 6 lipca 2019


Harmonogram:
w trakcie ustalania
09:30-10:00 – Czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz zaprzyjaźnianie sie.
10:00-10:15 –
Dzień dobry!

10:15-12:15 - Wykorzystaniu storytellingu na szkoleniach za pomoca mojej gry Detktyw - Anna Mackiewicz

12:30- 13:30 - Jak sprzedawać szkolenia: korporacja weryfikuje dostawców szkoleń - Maciej Czarniawski

13:30-14:30 - przerwa, obiadowa, kto lubi wyciąga kanapki, a kto woli idzie gdzieś w okolicy na dania serwowane

14:30-16:30 - Dlaczego warto mówić ludziom, ze są beznadziejni - Paweł Łaszkiewicz

16:30-17:00 - Rundka + uściski

Prowadzący:

Anna Mackiewicz - Managerka L&D, twórczyni gier, trenerka. Obecnie jest odpowiedzialna za strategię szkoleniową w firmie lokalizacyjnej. Fanka grywalizacji w szkoleniach, wydała dwie gry szkoleniowe - "Detektywa" oraz "Synergię", a trzecia gra sprzedażowa niedługo ujrzy światło dzienne. Absolwentka Psychologii na UW oraz  Szkoły Trenerów Biznesu Intra. W wolnym czasie uwielbia planszówki, rower oraz odwiedzanie nowych miejsc.

Maciej Czarniawski - jest trenerem i konsultantem szkoleniowym, obecnie zajmuje się  organizacją szkoleń i rozwojem pracowników w Polsce i za granicą. Szczególną uwagę zwraca na to, aby NIE stosować szkoleń jako niewłaściwego zamiennika innych sposobów zwiększających efektywność czy motywację.

Paweł Łaszkiewicz - Psycholog, psychoterapeuta, trener, żeglarz. Absolwent psychologii na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, oraz kursu psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Asystent Psychodramy Europejskiego Instytutu Psychodramy. Od 16 lat prowadzi warsztaty profilaktyczne i rozwojowe dla młodzieży i dorosłych we współpracy z instytucjami zajmującymi się wspieraniem rozwoju i szkoleniami, realizuje również autorskie projekty szkoleniowe. W pracy wykorzystuje zarówno abstrakcyjne poczucie humoru, jak i psychoterapeutyczne oko. Człowiek wielu namiętności - zakochany w technikach kreatywnych, improwizacji, psychodramie, od kiedy poznał myślenie wizualne nie wychodzi z domu bez mazaków (jako jedna z dwóch osób na świecie może używać marki Flipowanie (r) ). Szkolił w salach i w krótkich spodenkach, na plaży,  na żaglowcu i rejsach po Mazurach. Na lądzie miłośnik nowoczesnych technologii, na wodzie entuzjasta surowego żeglowania. Fan Niny Simone i dra House’a, baczny obserwator życia, łapacz ukrytych znaczeń, prowokator, mistrz ciętej riposty. Od trzech lat specjalista ds pomocy psychologiczno-pedagogiczne w MSCDN  - szkoli nauczycieli, nie wierzy w istnienie tzw. „trudnych grup”.

Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Zapisz się:
Udział dla Klubowiczów jest nieodpłatny. Pozostałe osoby wpłacają na rzecz Klubu 100zł kosztów organizacyjnych.


Wpłać 100zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego