Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XLIX Spotkanie Trenerskie - 4 lipca 2020


Harmonogram:
09:30-10:00 – Czas na rozgoszczenie się tj. sprawdzenie łącza, mikrofonu i kamery, poznanie podstawowych funkcji, które będą potem potrzebne.
10:00-10:15 –
Dzień dobry! - kontrakt oraz zabawy rozpoznawczo, zapoznawcze.

10:15-12:15 - Filozoficzne inspiracje w trenerstwie (dobro i zło) - Beata Jakubowska

12:15-12:25 - przerwa

12:25-13:20 - Czy w pandemii jest miejsce na feedback - Anna Krajewska

13:20-13:40 - Przerwa obiadowa

13:40-15:10 - mini-Skan ze SPOCO - Magdalena Robak

15:10-15:30 - Wirtualne uściski i podsumowania

Prowadzący:

Magdalena Robak - Pragmatyczny umysł z humanistycznym  wykształceniem. W pracy łączę biznesowy „konkret” i nastawienie na  rezultaty z uważnością oraz szacunkiem dla indywidualności.
Od 1997 roku wspieram efektywność liderów i jakość [współ]pracy:  kompetencje menedżerskie (w tym podejście projektowe), wzmacnianie  współpracy, jakość obsługi Klientów, kompetencje interpersonalne. Jestem  asesorem doskonałości zarządzania projektami wg PEB IPMA oraz  facylitatorem wg podejścia Clean. Dodatkowo diagnostą ILM72 (styl  przywództwa) i MTQ48 (siła i odporność psychiczna).
By tworzyć przyjazne środowisko do zmiany, rozwoju oraz budowania  zrozumienia rozwijam  metody pracy doradczej i trenerskiej oparte o  integrację Clean Language i pracy z metaforą oraz przestrzenią z  konkretnymi narzędziami biznesowymi. Wprowadzam narzędzia i filozofię  Clean do pracy projektowej na etapie planowania, przeglądu i zamykania. Pobierz pełne bio.

Anna Krajewska – jako trener działa od 2004 roku. Trener praktyk negocjacji, sprzedaży i zarządzania zespołem sprzedażowym, bo tym zajmowała się wcześniej. Trener biznesu, instruktor, nauczyciel akademicki, doradca zawodowy, autor. Tworzy programy dydaktyczne, projektuje i prowadzi szkolenia, eksperymentuje z nowymi metodami edukacyjnymi. Pracuje z biznesem, administracją publiczną, oświatą. W każdym momencie swojej pracy wykorzystuje i propaguje informację zwrotną 😊 http://akrajewska.pl/

Lokalizacja: Nie mam pojęcia gdzie swoją serwery, ale każdy kto się zapisze dostanie link. Aby wziąć udział nie trzeba niczego instalować, wystarczy internet i jakaś przeglądarka. Możliwe też łączenie przez telefon z internetem. Ze względu na sprawność działania polecana przeglądarka Chrome.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie prośba o maila,
- Nie zapewniamy obiadu ;)
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Zapisz się:
Udział dla Klubowiczów jest nieodpłatny. Pozostałe osoby wpłacają na rzecz Klubu 70zł kosztów organizacyjnych.


Wpłać 70zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
Galeria i materiały
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego