Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XLV Spotkanie Trenerskie - 7 grudnia 2019


Harmonogram:
w trakcie ustalania
09:30-10:00 – Czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz zaprzyjaźnianie sie.
10:00-10:15 –
Dzień dobry!

10:15-11:15 - Zabawy integracyjne z wykorzystaniem wielkich klocków konstrukcyjnych Toobeez - Beata Jakubowska

11:30-13:00 - Zero waste w pigułce - Katarzyny Wolszczak

13:00-14:45 - świąteczna biesiada, każdy przynosi jakiś drobiazg na wspólny stół i radujemy się

14:45-16:30 - Meandry prawa autorskiego dla trenerów - Joanna Hetman-Krajewska

16:45-17:00 - Uściski i wspólne porządkowanie sali

Prowadzący:

Joanna Hetman-Krajewska – adwokat i radca prawny; magister prawa i amerykanistyki. Od 2003 r. prowadzi Kancelarię Prawniczą PATRIMONIUM w Warszawie, specjalizującą się w obsłudze prawnej w zakresie prawa własności intelektualnej (prawo autorskie, znaki towarowe, prawo konkurencji, prawo internetu, prawo reklamy). Autorka publikacji książkowych oraz wielu artykułów traktujących o aktualnych problemach prawnych, ukazujących się na łamach „Rzeczpospolitej”, „Biblioteki Analiz” i „Magazynu Literackiego Książki”. Od 2005 r. zajmuje się działalnością szkoleniową, prowadząc szkolenia i konferencje z zakresu prawa własności intelektualnej. Prowadziła szkolenia z zakresu prawa autorskiego dla takich podmiotów jak: TVP, WSiP, SGH, Politechnika Warszawska, Politechnika Łódzka, Politechnika Gdańska, PWN, Instytut Badań Literackich PAN, Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich. Inicjatorka i wykładowca na Studiach Podyplomowych „Edytorstwo i Rynek Książki” w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa w Warszawie. Ukończyła studia doktoranckie w Instytucie Nauk Prawnych PAN. Obecnie wykładowca prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Członek Komisji Prawa Autorskiego działającej przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego (trzecia kadencja). Kontakt: joannahetman@patrimonium.com.pl. Więcej: www.patrimonium.com.pl


    

Katarzyna Wolszczak - Konsultantka, trenerka, coach ACC ICF i Master Reiss Motivation Profile® z wieloletnią praktyką zawodową w obszarze sprzedaży, zarządzania operacyjnego i obsługi klienta. Jest jednym z nielicznych specjalistów zero waste na rynku polskim. Ekspertka w zakresie tworzenia i wdrażania strategii sprzedaży, budowania lojalności i satysfakcji klienta, jak również rozwoju pracowników. Autorka kompleksowego systemu raportującego dla klientów. Realizuje projekty doradcze i rozwojowe,  posiada doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu procesów rekrutacji i selekcji, onbordingu, employee experience oraz outplacementowych. Tworzy autorskie programy rozwojowe m.in. z zakresu organizacji pracy, i zarządzania czasem. Stworzyła program coachingowo-mentoringowy z marki osobistej, program rozwojowy dla kobiet „Kobieta odNowa” oraz Akademię Zero Waste, w ramach której prowadzi unikalne warsztaty m.in. dla firm i instytucji. Pracuje również w języku angielskim.
Kontakt:
katarzyna.wolszczak@180change.pl
          

Beata Jakubowska - założycielka Klubu Trenerów Biznesu. Trener, doradca, badacz społeczny, kierownik projektów, przedsiębiorca. Współwłaścicielka sklepu dla trenerów Gadzety Trenera. Założycielka i instruktorka w Kobiecej szkoły 4x4.

Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Zapisz się:
Udział dla Klubowiczów jest nieodpłatny. Pozostałe osoby wpłacają na rzecz Klubu 100zł kosztów organizacyjnych.


Wpłać 100zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego