Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XLVII Spotkanie Trenerskie - 18 kwietnia 2020


Harmonogram:
09:30-10:00 – Czas na rozgoszczenie się tj. sprawdzenie łącza, mikrofonu i kamery, poznanie podstawowych funkcji, które będą potem potrzebne.
10:00-10:15 –
Dzień dobry! - kontrakt oraz zabawy rozpoznawczo, zapoznawcze.

10:15-10:55 - Trenerski PR na te czasy - Kinga Fromlewicz

10:55-11:10 - przerwa

11:10-11:25 - Ustalania celow szkoleniowych wg Blooma - Maciej Czerniawski

11:25-12:10 - Zarząd sukcesyjny - Joanna Hetman-Krajewska

12:10-12:40 - Przerwa lunchowa, kto chce może zostać na wizji i gadać z pełnymi ustami lub prezentować woje jedzenie.

12:40-13:30 - Kilka drobnych i sprawdzonych pomysłów jak można ubarwić i jak zaangażować ludzi na szkoleniu online - Franciszek Szych

13:30-14:00 - Wirtualne uściski, podsumowania i inne reflekcje z pierwszego klubu online

Prowadzący:

Kinga Fromlewicz – jestem specjalistką PR, komunikacji i budowania wizerunku firm oraz osób. W sali szkoleniowej korzystam z moich 20-letnich doświadczeń współpracy z biznesem. Współpracowałam z polskimi i zagranicznymi spółkami giełdowymi szkoląc zarządy i przygotowując menedżerów do publicznych prezentacji.

Specjalizuję się w trzech obszarach tematycznych: komunikacja, marka eksperta i digital wellbeing. Zawsze pracuję warsztatowo i na konkretnych przykładach z biznesowej rzeczywistości Uczestników.
Jestem autorką książki Zostań Królową PR (OnePress, 2018) oraz twórczynią podcastu Bez Szyldu. Tworzę pierwszy w Polsce portal rozwojowo-zawodowy dla osób z pokolenia X (www.projekt40plus.pl).
Więcej informacji o mnie i moich szkoleniach na www.kingafromlewicz.pl

Zapraszam też do kontaktu na LinkedIn

Joanna Hetman-Krajewska – adwokat i radca prawny; magister prawa i amerykanistyki. Od 2003 r. prowadzi Kancelarię Prawniczą PATRIMONIUM w Warszawie, specjalizującą się w obsłudze prawnej w zakresie prawa własności intelektualnej (prawo autorskie, znaki towarowe, prawo konkurencji, prawo internetu, prawo reklamy). Autorka publikacji książkowych oraz wielu artykułów traktujących o aktualnych problemach prawnych, ukazujących się na łamach „Rzeczpospolitej”, „Biblioteki Analiz” i „Magazynu Literackiego Książki”. Od 2005 r. zajmuje się działalnością szkoleniową, prowadząc szkolenia i konferencje z zakresu prawa własności intelektualnej. Prowadziła szkolenia z zakresu prawa autorskiego dla takich podmiotów jak: TVP, WSiP, SGH, Politechnika Warszawska, Politechnika Łódzka, Politechnika Gdańska, PWN, Instytut Badań Literackich PAN, Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich. Inicjatorka i wykładowca na Studiach Podyplomowych „Edytorstwo i Rynek Książki” w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa w Warszawie. Ukończyła studia doktoranckie w Instytucie Nauk Prawnych PAN. Obecnie wykładowca prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Członek Komisji Prawa Autorskiego działającej przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego (trzecia kadencja). Kontakt: joannahetman@patrimonium.com.pl. Więcej: www.patrimonium.com.pl


Maciej Czarniawski - jest trenerem i konsultantem szkoleniowym, obecnie zajmuje się  organizacją szkoleń i rozwojem pracowników w Polsce i za granicą. Szczególną uwagę zwraca na to, aby NIE stosować szkoleń jako niewłaściwego zamiennika innych sposobów zwiększających efektywność czy motywację.

Franciszek Szych - trener biznesu, szkoli po angielsku z Business Intelligence i różnego IT w międzynarodowej korporacji. Po godzinach robi z przyjemnością warsztaty na tematy informacji zwrotnej, interakcji z publicznością i zarządzania w non-profitach. Osiągnął najwyższy tytuł Distinguished Toastmaster w międzynarodowej organizacji na rzecz przemawiania publicznego Toastmasters International. W najbliższej przyszłości przymierza się do szkoleń TTT i kursów dla jeszcze lepszych małżeństw. Uwielbia mango i trudne rozmowy (także z żoną).

Lokalizacja: Nie mam pojęcia gdzie swoją serwery, ale każdy kto się zapisze dostanie link. Aby wziąć udział nie trzeba niczego instalować, wystarczy internet i jakaś przeglądarka. Możliwe też łączenie przez telefon z internetem. Ze względu na sprawność działania polecana przeglądarka Chrome.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie prośba o maila,
- Nie zapewniamy obiadu ;)
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Zapisz się:
Udział dla Klubowiczów jest nieodpłatny. Pozostałe osoby wpłacają na rzecz Klubu 50zł kosztów organizacyjnych.


Wpłać 50zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego