Harmonogram - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XXII Warsztat Trenerski - 11 czerwca 2016


Harmonogram:

09:30-10:00 – czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz networking moderowany
10:00-10:15 –
zabawa na rozpoczęcie
10:15-11:45
Trener rzetelny - prowadzi Marian Wątroba

12:00-13:30 - To nie koń ciągnie wóz - strategie obrony ceny i nie tylko, fragment szkolenia autorskiego - prowadzi Piotr Babiński

13:30-14:30 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli zamawia pizzę
14:30-16:30 - Warsztat o prowokacji w pracy trenera, coacha, terapeuty albo innego pomagacza - prowadzi Paweł Łaszkiewicz, więcej...
    

16:30-17:00 - Zamknięcie sesji i podsumowania

Prowadzący:

Marian Wątroba -  trener i doradca z zakresu aspektów psychologicznych i społecznych organizacji. Od kilkudziesięciu lat pracuje czynnie jako terapeuta indywidualny i grupowy, prowadzi treningi psychologiczne, warsztaty z zakresu umiejętności społecznych indywidualnych i organizacyjnych. Oprócz doświadczenia w zakresie psychologii, posiada liczne doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w organizacjach różnych branż. W Globalnej Sieci TenStep jest szczególnie ceniony za programy wsparcia i rozwoju trenerów i doradców oraz za wsparcie wdrożeń zarządzania projektami w aspektach psychologii zmiany. Więcej...

Piotr Babiński Menedżer z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach zarządzających (m.in. Prezes Zarządu Eduscho Polska i CEO Browaru Belgia). Absolwent UE w Krakowie;  umiejętności  menedżerskie w zakresie nowoczesnego zarządzania marketingowego, finansowego oraz HR doskonalił na stażach w Institut Français  de Gestion.

Od 10 lat trener biznesu, coach i mentor. Doradza firmom, uczy i wspiera menedżerów i handlowców w ich rozwoju, korzystając z własnych doświadczeń menedżerskich. Prowadzi  także szkolenia  w miejscu pracy (on the job training). Doskonale łączy wiedzę teoretyczną z praktyką biznesową.
Specjalizuje się w sprzedaży i negocjacjach handlowych; przywództwie i zarządzaniu zespołem; komunikacji i asertywności; budowaniu relacji z klientem; zarządzaniu strategicznym.

Paweł Łaszkiewicz - psycholog, psychoterapeuta, trener, żeglarz. Od 14 lat prowadzi warszaty rozwojowe dla młodzieży i dorosłych. Zakochany w psychodramie, technikach kreatywnych, improwizacji.  W swoich szkoleniach wykorzystuje zarówno psychoterapeutycze oko jak i abstrakcyjne poczucie humoru. Prowokator, łapacz ukrytych znaczeń, mistrz ciętej riposty, łowca życiowych okazji, Lajkożerca. Fan Niny Simone i Doktora House’a.
Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego