Harmonogram - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XXIV Warsztat Trenerski - 18 września 2016


Harmonogram:

09:30-10:00 – czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz networking moderowany
10:00-10:15 –
Takie tam, dzień dobry, gdzie jesteśmy, po co i co się będzie działo.
10:15-11:45
Faux pas na powitanie – międzykulturowy savoir-vivre  Jak się przywitać by nie trafić do więzienia? - prowadzi Kamila Radzyńska

12:00-13:30 - Czynniki kulturowe w negocjacjach biznesowych - prowadzi Jerzy Żylak

13:30-14:30 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli zamawia pizzę
14:30-16:30 - Czym jest wirtualna rzeczywistość i jakie są jej współczesne zastosowania? - prowadzi Jakub Terczyńki (Prezentacja multimedialna oraz pokaz aplikacji na żywo umożliwiających wirtualne spacery po architekturze, wirtualne prezentacje produktów, wirtualne przymierzanie odzieży.)

16:30-17:00 - Zamknięcie sesji i podsumowania

Prowadzący:

Kamila Radzyńska - trener biznesu specjalizująca się w komunikacji międzykulturowej. Romanistka, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym.
Codzienne kontakty z dostawcami z Azji i Europy wzbogacają jej szkolenia z różnic kulturowych w biznesie.
Prowadzi treningi interkulturowe z obszarów : Korea Południowa, Chiny, Francja, Włochy,Belgia i Szwecja.
Chętnie opowiada o Chinach po francusku łacząc starą i nową pasję.
Więcej informacji: www.kamila-radzynska.pl  

    

Jerzy Żylak - trener biznesu specjalizujący się w szkoleniach: zakupowych, sprzedażowych, międzykulturowych, z negocjacji.  Absolwent Wydz. Handlu Zagranicznego SGH oraz podyplomowych studiów trenerskich w Instytucie Zastosowania Psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Ponad 30 lat pracował w biznesie międzynarodowym, jako: produkt manager, Dyr. Dz. Zakupów, Dyr. Handlowy Non-Food, Dyr. Marketingu i Sprzedaży, Dyr. Zaopatrzenia i Logistyki, Dyr. Zarządzający. Od 2010 r. właściciel firmy Juwanela Consulting Jerzy Żylak i zajmuje się szkoleniami biznesowymi, consultingiem, projektami strategicznymi i rozwojowymi. Wykładowca na studiach podyplomowych w SGH. Więcej informacji: http://www.goldenline.pl/jerzy-zylak/

Jakub Terczyński -  założyciel startupu Curious Element tworzącego aplikacje w rzeczywistości wirtualnej, magister inżynier Wydziału Mechatroniki na Politechnice Warszawskiej. Programista i grafik z 3 letnim doświadczeniem w realizacji aplikacji w Centralnym Instytucie Ochrony Pracy, w pracowni technik rzeczywistości wirtualnej. Autor publikacji naukowych dotyczących technik rzeczywistości wirtualnej oraz multimedialnych komputerowych wizualizacji. Od 4 lat partner techniczny organizacji Rails Girls Warsaw, wydarzenia promującego nowe technologie wśród kobiet.

Jak może wyglądać wirtualna rzeczywistość?

youtube.com/watch?v=rOinNyGXPrU lub

youtube.com/watch?v=Fs0MqdSCqUE

    
Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.




 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego