Harmonogram - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XXV Warsztat Trenerski - 23 października 2016


Harmonogram:

09:30-10:00 – czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz networking moderowany
10:00-10:15 –
Takie tam, dzień dobry, gdzie jesteśmy, po co i co się będzie działo.

10:15-11:15 Nowe technologie w pracy trenera - Agnieszka Wąsik

11:30-13:30 - Teambuildingowe gadżety, pokaz i testowanie - Beata Jakubowska

13:30-14:30 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli zamawia pizzę
14:30-16:30 - Ach te scenki – jak nie zamęczyć siebie i grupy? Krótko o potencjale metody dramy - Aleksandra Chodasz

16:30-17:00 - Zamknięcie sesji i podsumowania

Prowadzący:

Aleksandra Chodasz - Trenerka warsztatów psychoedukacyjnych rekomendowana przez PTP i STOP,  superwizorka metody dramy. Wplata metodę dramy i Teatr Forum w szkolenia  z młodzieżą i dorosłymi - w prowadzonej przez siebie na Podkarpaciu  Fundacji Rozwoju „Dobre Życie”, ale także współpracując z instytucjami  publicznymi, firmami, szkołami i organizacjami pozarządowymi. Od 14 lat  uczy dramy trenerów, nauczycieli i inne osoby pracujące z grupami  bazując na edukacji w tym zakresie m.in. na Uniwersytecie w Exeter oraz  na własnych odkryciach wynikających z nieustannej praktyki.

Ola tematycznie na FB: https://www.facebook.com/trenerdramy/

Beata Jakubowska - założyciel i główny koordynator Klubu Trenerów Biznesu. Freelancer - trener, doradca, badacz społeczny, kierownik projektów i kierowca off-roadowy. Specjalizacje: ewaluacja, satysfakcja kliena, efektywność szkoleń, zarządzanie projektami.

Agnieszka Wąsik -  filolog klasyczny, trenerka, coach językowy i lektorka języka polskiego jako obcego. Na co dzień prowadzi  szkołę języka polskiego dla obcokrajowców "Polski do kwadratu", prowadzi szkolenia i pisze doktorat na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w firmach międzynarodowych i placówkach dyplomatycznych w  Polsce oraz w szkolnictwie wyższym w Polsce i w USA. Fascynuje ją edukacja wielokulturowa i międzykulturowa, technologiczny wymiar humanistyki i ludzie - wszyscy razem i każdy z osobna. Prowadzi stronę facebook.com/agneswasik

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego