Strefa trenerskich eksperymentów - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XXXI Warsztat Trenerski - 28 października 2017


Harmonogram:

09:30-10:00 – Czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz zaprzyjaźnianie sie.
10:00-10:15 –
Dzień dobry!

10:15-12:15 Trener szuka klienta - Dorota Czołak

12:30-14:00 - Dlaczego tak trudno jest wyjść poza schemat przy tworzeniu rozwiązań w obszarze Customer Experience? - dr Agnieszka Szostek*

14:00-15:00 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli zamawia pizzę.
15:00-16:30 - 3 kolory feedbacku - Anna Krajewska

16:30-17:00 - Zamknięcie sesji i podsumowania


* Warsztat będzie prowadzony z wykorzystaniem nietypowych kart - kliknij aby zobaczyć więcej

    

Prowadzący:

Dorota Czołak trener biznesu,  wykładowca,  psycholog  społeczny.

Praktyk zarządzania organizacją i zespołami. Ekspert w dziedzinie importu z Chin,  znawca kultury dalekowschodniej i pracy w środowisku międzykulturowym.
Specjalizuje się w szkoleniach z komunikacji biznesowej,  komunikacji międzykulturowej oraz szkoleniach dotyczących bezpiecznego importu z Chin. Prowadzi warsztaty kompetencji międzykulturowych dla biznesu oraz placówek oświatowych. Wspiera młodych przedsiębiorców jako mentor. Interesuje się kulturą chińską i zmianami społecznymi w Chinach.

www.eduforce.pl

Dr Agnieszka Szóstek od ponad 16-u lat zajmuje się projektowaniem doświadczeń oraz budowanie strategii opartych o zorientowanie na klienta.
Przez 12 lat mieszkała zagranicą gdzie pracowała dla Google, Philips i Oce oraz zrobiła doktorat z projektowania doświadczeń na Politechnice w Eindhoven, w Holandii. W Polsce współpracowała między innymi z: Play, Allegro, Tatrzańskim Parkiem Narodowym, Paradyżem, Samsungiem, Netią i wieloma innymi. Jest trenerem creative leadership dla Swedish Institute. A przy okazji uczy na wielu polskich i międzynarodowych uczelniach. Pasjonatka swojego zawodu, idealistka i rebeliantka. Dwukrotnie występowała na prestiżowym TEDx. Dziś projektuje także narzędzia wspierające projektantów (i nie tylko) w myśleniu out-of-the-box.


Anna Krajewska – jako trener działa od 2004 roku. Trenerską drogę rozpoczęła od szkoleń wewnętrznych dla firmy, grupy, kontrahentów, szkoleń twardych, produktowych, przez sprzedaż, negocjacje do zarządzania nią oraz zespołem, do treningu dydaktycznego, nauczycieli i trenerów. Od 2008 roku w tym samym obszarze jest wolnym strzelcem, trenerem biznesu i doradcą zawodowym, od 2010 także nauczyciel akademicki. Dziś trener instruktor w Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW. Autorka kilku artykułów, kursów e-learningowych, podręcznika wraz z materiałami dla nauczycieli „Kompetencje personalne i społeczne”. Tworzy programy dydaktyczne, projektuje i prowadzi szkolenia. Pracuje z biznesem, administracją publiczną, oświatą (z nauczycielami i młodzieżą). Zobacz na akrajewska.pl


 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego