Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XXXIII Warsztat Trenerski - 27 stycznia 2018


Harmonogram:

09:30-10:00 – Czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz zaprzyjaźnianie sie.
10:00-10:15 –
Dzień dobry!

10:15-12:15 Smaki Clean Coaching: Clean Start w pracy trenera - Magdalena Robak

12:30-13:30 - Coaching grupowy - Urszula Rudzka-Stankiewicz

13:30-14:30 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli udaje się do pobliskich jadłodajni.
14:30-16:30 - Trenerzy podbijają Youtube! - Joanna Wąsik*

16:30-17:00 - Zamknięcie sesji i podsumowania


* W ramach tej sesji, będziemy kręcić którki film. Miło byłoby, gdydy każdy w nim wystąpił, choć nie ma takiego przymusu. Przygotujcie więc lepszy profil :)

Prowadzący:

Magdalena Robak - Moim marzeniem jest, by organizacje, zespołu i ludzie szli swoją drogą świadomie.
 
Pragmatyczny umysł z humanistycznym wykształceniem. Od 1997 roku pracuję jako trener, od 2007 realizuję działania doradcze, od 2015 jestem facylitatorem clean coaching. W pracy łączę biznesowy „konkret” i nastawienie na rezultaty z uważnością oraz szacunkiem dla indywidualności.
 
Moje specjalizacje: doskonalenie jakości zarządzania, kompetencje menedżerskie (w tym podejście projektowe), jakość obsługi Klientów, wzmacnianie kompetencji interpersonalnych.
 
Jako  jedna z z 6 osób w Polsce prowadzę licencjonowane szkolenia  wprowadzające Clean Coaching Polska. Jestem w trakcie certyfikacji na drugiego polskiego trenera-mentora Clean Coaching.  Wprowadzam narzędzia i filozofię Clean do pracy trenerskiej i  projektowej.
 
Urszula Rudzka- Stankiewicz -  doświadczony menedżer projektów, trener i psycholog. Prowadzi zarówno duże projekty szkoleniowo – rozwojowe, jak i osobiście pracuje na sali szkoleniowej, jako trener i facylitator. Twórca metody wdrażania zmian procesów Espresso Workshops oraz schematu pracy moderacyjnej Meeting Facilitation Tool. Propagatorka grywalizacji w ujęciu Human Focused Design, stosowanej zarówno bez, jak i z wykorzystaniem nowoczesnej technologii (partner współpracujący platformy gamifikacyjnej Tribeware). Właścielka firmy doradczo-szkoleniowej FreshHR oraz sklepu internetowego z materiałami dla trenerów GadzetyTrenera.pl. Prywatnie mama dwójki maluchów, zakochana w kuchni włoskiej i tenisie ziemnym.

Joanna Wąsik - z wykształcenia magister socjologii; od prawie dwóch lat zgłębia tajniki mediów społecznościowych i komunikacji społecznej w firmie Isobar. Współpracowała z markami m.in. z branży e-commerce, telekomunikacji i usług. Każdego dnia utwierdza się w przekonaniu, że fani w internecie zawsze potrafią czymś zaskoczyć (choć wydawałoby się, że widziało się już wszystko). Prywatnie od ponad trzech lat prowadzi blog lifestylowy www.koneserkaczekolady.pl, gdzie przekonuje, że warto przestać czekać i zacząć tworzyć. Prawie rok temu założyła kanał na Youtube i od tego czasu metodą prób i błędów zdobywa coraz większą wiedzę na temat kręcenia filmów.

    
Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
FORMULARZ REJESTRACJI UDZIAŁU

W Warsztacie mogą wziąć udział tylko osoby, które się wcześniej zarejestrowały i otrzymały potwierdzenie.
- Udział dla Klubowiczów zawsze jest nieodpłatny
- Udział dla pozostałych osób jest odpłatny - 100zł brutto.
Na naszych warsztatach:
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego