Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XXXV Spotkanie Trenerskie - 2 czerwca 2018


Harmonogram:

09:30-10:00 – Czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz zaprzyjaźnianie sie.
10:00-10:15 –
Dzień dobry!

10:15-11:45 Gra w biznesie, biznes w grze - Barbara Sławińska*

12:00-13:30 - Feedbackowe gry szkoleniowe - Anna Krajewska

13:30-14:30 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli udaje się do pobliskich jadłodajni
14:30-16:30 - Master Mind - Beata Jakubowska

16:30-17:00 - Zamknięcie sesji i podsumowania

Prowadzący:

Barbara Sławińska - prowadzi prywatną szkołę Leader School w Łęcznej. Nieustannie rozwija swoje pasje i kształci się po to, aby stawać się lepszym. Swój optymizm i nieograniczoną energię przekazuje otoczeniu. Dba również o rozwój innych. Wydała na rynek autorski program do nauki matematyki Mateoo. Dzięki podręcznikom, które sama opracowała udowadnia, że każdego może nauczyć, wystarczy tylko znaleźć odpowiednią metodę. Twórca gry planszowej. Nauczyciel, psycholog, pedagog, manager 24h/dobę z zamiłowania i ciągłej potrzeby innych. Jej dodatkową pasją jest malarstwo i rzeźba, tworzy amatorsko, ale z wielkim zaangażowaniem i uznaniem wśród bliskich.

Anna Krajewska – jako trener działa od 2004 roku. Trener praktyk negocjacji, sprzedaży i zarządzania zespołem sprzedażowym, bo tym zajmowała się wcześniej. Trener biznesu, instruktor, nauczyciel akademicki, doradca zawodowy, autor. Tworzy programy dydaktyczne, projektuje i prowadzi szkolenia, eksperymentuje z nowymi metodami edukacyjnymi. Pracuje z biznesem, administracją publiczną, oświatą. W każdym momencie swojej pracy wykorzystuje i propaguje informację zwrotną 😊 http://akrajewska.pl/

Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Zapisz się:
Udział dla Klubowiczów jest nieodpłatny. Pozostałe osoby wpłacają na rzecz Klubu 100zł kosztów organizacyjnych.


Wpłać 100zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 250zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego