Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XXXVIII Spotkanie Trenerskie - 15 grudnia 2018


Harmonogram:
w trakcie ustalania
09:30-10:00 – Czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz zaprzyjaźnianie sie.
10:00-10:15 –
Dzień dobry!

10:15-10:30 - Eksperyment trenerski, cz. 1 - Maciej Czerniawski

10:30- 12:00 - Coś o wystąpieniach i dramie - Daniel Bordman

12:00-12:15 - przerwa

12:15-12:45 - Eksperyment trenerski, cz. 2 - Maciej Czerniawski

12:45-14:45 - Przerwa obiadowa połączona z mini wigilią klubową*

14:45-16:15 - Spacer po orbitach, Metamorfozy Świadomości™ - Marzema Anna Suchocka i Ewa Magdalena Lach

16:15-17:00 - bufor + informacja zwrotna + uściski


* Ostatnie grudniowe spotkania, podobnie jak w poprzednim rozku za inicjatywą Ewy, przerwa obiadowa 2 godziny. Każdy przynosi coś na stół, tylko mało bardzo proszę, bo nie damy rady zjeść. Poprzednio były śledzie, ciasta, sałatki. Będą do tego naczynia jednorazowe, będzie kuchenka do podgrzania jakby było trzeba. Również będzie normalna przerwa kawowa jak zawsze na spotkaniach, czyli ciastka i owoce.

Prowadzący:

Daniel  Bordman – trener, coach ICC, zawodowy aktor, projektant komunikacji i  doświadczeń klienta. Szkoli z BYCIA PUBLICZNEGO, zmienia głosy, ułatwia  komunikację, wspiera kreatywność, udoskonala obsługę. Pracował między  innymi dla takich firm jak ABC DATA SA., Alcatel – Lucent Polska,  Benefit Systems SA, Ciech SA., Citi Handlowy, Delloite, General  Electric, Grupa Żywiec, ING Bank Śląski, ITI, Johnson&Johnson,  Politechnika Łódzka, PWC, Roche Polska, SGH w Warszawie, Teekanee, The  Royal Bank of Scotland, VOX Meble, YES Biżuteria i wielu innych.
Więcej informacji do znalezienia na www.bordman.pl

Maciej Czarniawski - jest trenerem i konsultantem szkoleniowym, obecnie zajmuje się  organizacją szkoleń i rozwojem pracowników IBM TSS w Europie wschodniej i  centralnej. Szczególną uwagę zwraca na to, aby NIE stosować szkoleń  jako niewłaściwego zamiennika innych sposobów zwiększających efektywność  czy motywację.

Marzena Anna Suchocka - Coach ICC, Trener Biznesu, Mediator w Organizacji, Mentor.

    
Miarą wszelkich moich działań jest drugi człowiek.
Fascynuje mnie i niezmiennie zadziwia złożoność natury ludzkiej.
Specjalizuję się w coachingu biznesowym oraz coachingu relacji. Propaguję coaching holistyczny, w którym sposób zarządzania własnymi emocjami i relacje z innymi ludźmi, wpływają na jakość życia i poszerzają samoświadomość.
W praktyce trenerskiej skupiam się na wspieraniu klientów w budowaniu unikatowego zestawu kompetencji , spójnego wizerunku i rozwoju osobistym. Z radością uczestniczę w procesach transformacji zawodowych i życiowych, prowadzących do trwałej zmiany.

Ewa Magdalena Lach - Żyję w zgodzie z moimi wartościami. Jestem odpowiedzialna za wszystko co robię w moim życiu. Jestem spójna. Najlepiej opisuje mnie 5 słów: PASJA, PRACA, UCZCIWOŚĆ, ROZWÓJ, PRZYGODA. Jestem coachem. Jestem członkiem ICF -  International Coaching Federation z akredytacją na poziomie PCC.

Celem mojej pracy jest kreowanie własnej rzeczywistości, bycie twórcą własnego środowiska. Pracuję, by towarzyszyć Klientom w procesie pozwalającym na transformującą zmianę.
Fascynują mnie neurony i kognitywistyka.
Zakończyłam w czerwcu 2017 roku Podyplomowe Studia z Negocjacji, Mediacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz we wrześniu 2017 roku program: „Coaching Mózgu Społecznego”.
Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Zapisz się:
Udział dla Klubowiczów jest nieodpłatny. Pozostałe osoby wpłacają na rzecz Klubu 100zł kosztów organizacyjnych.


Wpłać 100zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 250zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego