Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XLVI Spotkanie Trenerskie - 15 lutego 2020


Harmonogram:
w trakcie ustalania
09:30-10:00 – Czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz zaprzyjaźnianie sie.
10:00-10:15 –
Dzień dobry!

10:15-11:30 - Filozoficzne inspriacje dla szkoleń - Beata Jakubowska

11:45-12:15 - Czy obcy pomogą nam uratować naszą planetę? Gra szkoleniowa - Wiktor Wołoszko

12:30-14:00 - Jak odnaleźć swoją drogę zawodową- kurs online - Katarzyna Syrówka

14:00-15:00 - Przerwa lunchowa

15:00-16:30 - Techniki pamięciowe w praktyce, czyli dlaczego żonglowanie         dobrze robi na głowę - Iwona Kacprzak

16:45-17:00 - Uściski i wspólne porządkowanie sali

Prowadzący:

Wiktor Wołoszko - Psycholog biznesu i trener. Absolwent studiów podyplomowych z zarządzania personelem na SWPS i Szkoły Coachów we Wszechnicy UJ. od 2005 roku szkoli i doradza w obszarach związanych z komunikacją interpersonalną, obsługą klienta i prezentacjami biznesowymi. Korzysta przy tym z różnych narzędzi rozwojowych – głównie z gier szkoleniowych i symulacyjnych. Poza tym posadził kilka drzew, ma dwóch synów i zaczął budować dom na ukochanych Mazurach.
Sprawdź jakie kompetencje pomagam rozwijać dzięki grom - GraSzkoleniowa.pl
A tu znajdziesz informacje o bieżących wydarzeniach: www.facebook.com/GraSzkoleniowapl/
Katarzyna Syrówka Jako trener biznesu posiadam ponad 11 lat doświadczenia na sali szkoleniowej. W toku swojej kariery zawodowej przeprowadziłam ponad 700 godzin szkoleń i wykładów. Posiadam akredytację trenerską międzynarodowych firm szkoleniowych TACK & TMI oraz Certyfikat Ukończenia Akademii Mentora. Jestem członkiem stowarzyszenia coachingu i mentoringu EMCC. Jestem takze praktykiem. Moją specjalizacją jest wsparcie w poszukiwaniu swojej drogi zawodowej oraz rozwój kompetencji managerskich.
Od 2007 r prowadzę szkolenia otwarte oraz sesje indywidualne oparte o wyniki badania Talentów Gallupa.
Wierzę, że każdy jest wyjątkowy i jedyna trudność to wydobyć na zewnątrz unikalne moce i wskazać, jak z nich korzystać. Nieustannie znajduję w ludziach ich talenty i sprawiam, że je rozwijają.
Projektuję indywidualną ścieżkę z wykorzystaniem innowacyjnych, specjalistycznych narzędzi. Ich efektywność potwierdziłam, realizując kilkadziesiąt programów szkoleniowych, badań i sesji mentoringowych.
  • Posiadam międzynarodową akredytację mentorską EMCC na II-m poziomie Practitioner®
  • Gallup® Certified Strengths Coach
  • Diagnosta kompetencji managerskich
  • Przestrzegam Globalnego Kodeksu Etycznego EMCC. Poddaję się superwizji zawodowej
Pracowałam z menedżerami w firmach takich jak: KPMG, GPW, Bank Pekao SA, AMBRA, PKN Orlen, JLL, Polfa, NN, NetWorkS!, Polfarma, Innogy, Grupa PZR, Kancelaria WKB, KRK Legal, CBRE
Iwona Kacprzak – przedsiębiorca, trener, twórca cyklu programów z zakresu technik pamięciowych.  W 2009 r. założyła firmę „Akademia Pamięci”. Od 10 lat jest trenerem technik pamięciowych dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Od 3 lat prowadzi szkolenia dla trenerów technik pamięciowych sieci placówek Leonardo School zrzeszających 43 placówki w całej Polsce. Prowadzi również szkolenia dla właścicieli nowych placówek dołączających do sieci Leonardo School z zakresu wdrażania programu technik pamięciowych. Pomysłodawca i współtwórca dwuletniego programu technik pamięciowych dla seniorów. Inicjatorka i współtwórca cyklu programów technik pamięciowych dla aktywnych zawodowo dorosłych. W 2019 r. stworzyła sieć franczyzową zrzeszającą firmy realizujące program Akademii Pamięci w zakresie technik pamięciowych dla seniorów.
FB: Akademia Pamięci
mail: biuro@akademiapamieci.pl
Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Zapisz się:
Udział dla Klubowiczów jest nieodpłatny. Pozostałe osoby wpłacają na rzecz Klubu 100zł kosztów organizacyjnych.


Wpłać 100zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego