Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XXXIV Warsztat Trenerski - 3 marca 2018


Harmonogram:

09:30-10:00 – Czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz zaprzyjaźnianie sie.
10:00-10:15 –
Dzień dobry!

10:15-13:30 Wprowadzenie do facylitacji w metodologii Technology of Participation - Anna Zaremba

13:30-14:00 - Karcianki Multitool Mini - Artus Scisłowski

14:00-15:00 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli udaje się do pobliskich jadłodajni
15:00-16:30 - Gry i zabawy trenerskie - Beata Jakubowska

16:30-17:00 - Zamknięcie sesji i podsumowania

Prowadzący:

Anna Zaremba - facylitator, trener, coach, właściciel firmy szkoleniowej Media Plus, współzałożyciel Akademii Facylitacji.
Pracowała w Grupie PZU kolejno jako Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń, trener sprzedaży, a następnie trener - koordynator w Biurze Zarządzania Kadrami.
Doświadczony trener w zakresie zarządzania ludźmi, obsługi klienta i sprzedaży oraz prowadzenia szkoleń. Od lat wykorzystuje metody i techniki facylitacyjne w kontekście rozwoju, ostatnio specjalizuje się w metodach pracy grupowej Technology of Participation.
Ukończyła studia podyplomowe  w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania L. Koźmińskiego w  Warszawie w specjalności Szkolenie i rozwój. Coach ICC, Facylitator Technology of Participation przeszkolona w Londynie i w Warszawie przez Institute of Cultural Affairs w zakresie Group Facilitation Methods oraz Action Planning.

    
Artur Scisłowski - psycholog, trener i psychoterapeuta. Od 2004 roku pracuje z młodzieżą niepełnosprawną w Ośrodku dla Dzieci Niewidomych w Laskach. Prowadzi także warsztaty rozwoju osobistego dla różnorodnych grup (lekarzy, nauczycieli, studentów, osób bezrobotnych i niepełnosprawnych). Od 2015 roku studiuje w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Psychoterapia Gestalt, czyli nurt humanistyczno-egzystencjalny, jest dla niego nie tylko dobrym sposobem na pracę terapeutyczną, lecz także uniwersalnym podejściem możliwym do zastosowania w wielu dziedzinach i różnych środowiskach. Miłośnik gier szkoleniowych, duńskich klocków i podróży. Prywatnie mąż i tata.

Beata Jakubowska - założyciel i główny koordynator Klubu Trenerów Biznesu. Freelancer - trener, doradca, badacz społeczny, kierownik projektów. Specjalizacje: ewaluacja, satysfakcja kliena, efektywność szkoleń, zarządzanie projektami. Założyciel i instruktor w Kobiecej szkoły 4x4.

Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Na naszych warsztatach:
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego